Gdy dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, masz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt miejsc płciowych – ginekologia estetyczna proponuje dla szereg propozycji, jakie w łatwy sposób usuną te bolączki oraz wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite polecany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest używany też w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w praktyce bezbolesna oraz bardzo sprawna, Etap gojenia, względem tradycyjnych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem może być polepszenie komfortu życia jak również psychologicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog-Michalik.pl

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć wygląd okolic płciowych? Masz kłopot z akceptacją estetyki Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć Twoje problemy, jakie do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

En Action 1 podręcz

To, iż we wszystkim potrafimy odnaleźć walory oraz we wszystkim ...